DJ PAOLO & DAVID BLACK LIVE

Hudební spojení dje a profesionálního bubeníka vytváří luxusní hudební mix s tou pravou letní party atmosférou. Hudebník používá elektronické bicí a doplňuje do hudebního mixu různé rytmické zvuky, bonga atd. Kdo neviděl, neuvěří :-)

DJ Paolo hraje aktivně od roku 2000, prošel mnoha bary, diskotékami a kluby. Od roku 2006 se začíná více věnovat klubové taneční hudbě, hraje house, electro a club music, míchá z CD a vinylů. Jeho produkce vyniká pestrostí různých stylů.

David Black je talentovaný profesionální umělec, který hraje ve spoustě zemí: namátkou Německo, Rakousko, Francie, Kanada, takže jeho vystoupení je vždy zárukou kvality a dobré zábavy.

Cena akce od 7.000,-Kč

Video z akce zde

SEXY PARTY

Jedinečná akce v lechtivém duchu je správnou inspirací pro tuto noc. Po celý večer probíhají tématické soutěže o zábavné i praktické sexuální pomůcky. Dále rozdáváme kondomy a další drobné potřeby. Nejedná se o nic sprostého nebo vulgárního, vstup možno od 15 let. Večer možno doplnit o vystoupení s erotickou tématikou (striptýz).

Cena včetně djs a cen do soutěží od 9.000,- Kč

Video SEXY PARTY

Video SEXY PARTY 2

Video SEXY PARTY 3


UV BODYPAINTING PARTY

Naši profi malíři (dva nebo tři) pomalují hosty dle přání UV aktivními barvami, které v diskotékovém osvětlení svítí. Žádný motiv ani místo na těle pro nás není problém :-) Aby toho nebylo málo, přivezeme i barevné spreje na vlasy a spousty lighsticků. Během večera tématické soutěže o ceny.

Cena včetně diskžokeje od 9.000,-Kč

Video z této akce je zde
  

HAIR FASHION SHOW

Do klubu přijedou dva profesionální kadeřníci, kteří mají s podobnými akcemi zkušenosti a umí udělat pořádnou show. Hostům vytvoří účes přesně podle jejich přání. K dispozici jsou nůžky, strojky, laky, tužící gely a barevné i třpytivé spreje na vlasy. Během večera několik soutěží souvisejících s akcí.

Cena včetně diskžokeje a kadeřníků od 9.000,-Kč

Video z této akce je zde

 

ENERGY LASER SHOW

Výkonné lasery vytvoří dokonalou vizuální show. Projekci doplňují odrazná zrcátka a polopropustné plátno, umístěné vhodně v klubu. Vhodné i do větších prostor pro řádově tisíce návštěvníků. Tyto lasery jsou řízené počítačem, lze psát texty či kreslit obrázky. Disponujeme výkony od 100mW do 20W.

Přesná cena akce po předchozí konzultaci, závisí na velikosti prostoru, dále na počtu a druhu laserů.
Video z této akce je zde 

SNOW PARTY

Je léto, nebo zima? Na tom vůbec nezáleží, vytvoříme vám v klubu pořádnou sněhovou vánici.

Přivezeme 4-6ks profesionálních výrobníků umělého sněhu. Tyto výrobníky pracují na principu výroby pěny, která se snáší jako sněhové vločky a pak se vypaří – nemusíte uklízet žádný polystyren.

Přivezeme dostatek homologované náplně pro 1-2 hod vánici. Během večera několik zimních soutěží.

Cena akce včetně diskžokeje od 7.000,-Kč 

Přesná cena akcí se kalkuluje dle použitého materiálu (velikost podniku, počet návštěvníků). Při odběru více akcí je možno vytvořit individuální cenovou nabídku. Doprava 50km od Liberce zdarma. Ke každé akci je možno dodat grafiku – plakáty či reklamní bannery na internet. Garantujeme spolehlivost, solidní a férový přístup. Jsme přímo autory akcí, takže za zaplacenou částku dostanete maximální kvalitu (žádné trapné napodobeniny nebo provize zprostředkovatelům). Všechno ohledně akce zařídíme, vy se nemusíte o nic starat.

© DJ PAOLO 2020               TEL. +420 603 369 631               MAIL: INFO@DJPAOLO.CZ              FACEBOOK: DJ PAOLO